Şirket Profili

Blokbims Entegre Tesisleri 1997 yılında, ülkemiz yapı sektöründeki eksiklik görülerek, bims (pomza) hammaddesi ile yapı malzemeleri üretmek amacıyla, ERTAŞ GRUP çatısı altında, vizyoner, yenilikçi ve girişimci bir yaklaşımla kurulmuştur.

Blokbims Entegre Tesisleri Nevşehir’de bulunan, 1.200.000 m2 açık ve 35.000 m2 kapalı alandaki tesisinde, alanında uzman ve tecrübeli kadrosu ve MASA marka Alman menşeili tam otomatik makinaları ile, ulusal ve uluslararası yönergelere uygun, 300.000 adet/gün kapasiteyle üretim yapmakta, ürünlerini 150 araçlık nakliye filosu ile müşterilerine ulaştırmaktadır.

Ülkemizde, tüm Türkiye’ye dağılmış 160 tane bayi ve satıcımız, 10 kişilik teknik ekibimiz aracılığıyla hizmet veren BlokBims’in, yurtdışında da Amerika, İngiltere ve Suudi Arabistan’da distribütörlükleri bulunmakta ve kurum 47 ülkeye ihracat gerçekleştirerek ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. En çok istihdam sağlayan kurumlardan biri olarak Nevşehir Sigorta İl Müdürlüğü tarafından da ödül alan BlokBims, her geçen gün istikrarla büyümekte, gelişmekte ve sermayesini arttırmaktadır.

Ayrıca, inovatif yaklaşımı ilke edinmiş olan BlokBims 2014 yılında kurduğu 510 kw/saat güneş enerjisi santrali ile kendi elektriğini kendisi üretmekte, şehir ve ülke ekonomisine katkı sağlarken aynı zamanda doğa dostu bir yaklaşım sergilemektedir.

BlokBims sektöründe saygı duyulan ve tercih edilen bir marka olmasının, ürün ve hizmet kalitesiyle ilgili olduğu kadar, hammaddenin alınmasından, ürünün son kullanıcıyla buluşmasına kadar her aşamada rol alan insan kaynağına da bağlı olduğunun bilincindedir ve bu sebeple en önemli değerini insan kaynağı olarak benimsemiştir. Bu sebeple BlokBims’te çevre güvenliğine olduğu gibi iş sağlığı ve iş güvenliğine de maksimum önem verilmekte, sürekli eğitim ve iyileştirmelerle personelin gelişimine katkı sağlanmaktadır.

Saygılarımızla,

Blokbims Entegre Tesisleri

İletişim

Çağrı Merkezi:

+90 444 82 67

E Posta:

blokbims@blokbims.com.tr

Adres:

Yeni Mevki Yeni Küme Evler No: 183 Ertaş Grup Plaza Çardak Köyü Merkez / Nevşehir