Kalite Politikamız

Yasal mevzuatlara uyarak; işçi güvenliğine, işçi ve çevre sağlığına özen gösterip, sürekli iyileştirme ve eğitimlerle çalışanları bilgilendirmek ve böylece çalışanların birey olarak kendi etkinliklerinin farkında olmalarını sağlayarak; ne yaptığını, neyi niye yaptığını bilen çalışanlarla kalitede istikrarı ve güvenilirliği yüksek verimle yakalayıp, müşteri memnuniyetini sağlamak.

Vizyonumuz

Müşteri istekleri doğrultusunda, ürün ve hizmetlerimizi sürekligeliştirerek tam müşteri memnuniyetini sağlamak. Dünya standartlarına uygun bimsblok ve türevleri üretiminde süreklilik sağlamak. Rekabet gücümüzü artırmak için maliyetlerimizde ve verimlilikte sürekli iyileşme sağlamak. Sektörde hedef bölgeler ve pazarlarda yeni kullanıcılara ulaşarak pazar payını artırmak. İşçi sağlığı ve iş güvenliği ile çevrenin korunması konularında mükemmelliğe doğru sürekli gelişmek. Bugün ve gelecekte kurumumuzu sürekli başarılı kılmak için ilkeli, sorumlu ve motivasyonu yükseltecek bir liderlik anlayışı ile çalışanların gelişimlerini desteklemek ve potansiyellerini en üst seviyede kullanmalarını sağlamak, katılımlarını arttırmak. Değişen ekonomik şartlar doğrultusunda ihtiyaçlara cevap verebilecek, esnek takım çalışmalarını desteklemek ve geliştirmek.

Misyonumuz

Müşterimize, tedarikçimize, çalışanımıza sektörümüz ile ilgili olarak dünya standartlarında, en iyi ve gelişmiş hizmetleri sunmak. Bu hizmetleri sunarken; müşterimizin ihtiyaçlarına odaklanarak en yüksek müşteri memnuniyetine ulaşmak.

Değerlerimiz

Müşteri Önceliğimizdir
Rekabetçiyiz
Sonuca Odaklıyız
Kalitede Birinciyiz
Hep Beraber Başarırız
İş Sağlığı ve Güvenliği
Sürdürülebilir Gelecek İçin Sorumluluk Almak
Ürün Kalitesi ve Sürekliliği
İşbirlikleri İle Değer Yaratmak

İletişim

Çağrı Merkezi:

+90 444 82 67

E Posta:

blokbims@blokbims.com.tr

Adres:

Yeni Mevki Yeni Küme Evler No: 183 Ertaş Grup Plaza Çardak Köyü Merkez / Nevşehir