Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Blok Bims’i Ziyaret Etti

11 Haziran 2021

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Blok Bims fabrikasını ziyaret ederek yönetim kurulu başkanı Musa Ertaş’tan fabrikanın çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş sivil toplum kuruluşlarının yanı sıra sanayicileri de ziyaret etmeye devam ediyor. Vali Aktaş bu kapsamda Nevşehir’in bims sektöründe öncü kuruluşlarından olan Blok Bims fabrikasını ziyaret ederek yönetim kurulu başkanı Musa Ertaş’tan bilgiler aldı. Vali Aktaş ziyarette yaptığı açıklamada, “ Göreve gelmiş olduğum ilk günden itibaren çeşitli ziyaretlerimize aralıksız devam ediyoruz. Bu kapsamda da bugün Blok Bims fabrikasını ziyaret ediyoruz. Yöneyim Kurulu Başkanı Musa Ertaş bey göreve gelmemiz esnasında bizleri ziyarete gelerek çalışmaları hakkında bilgiler vermişti. Bizde bu kapsamda iadeyi ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz” dedi.

Ertaş Grup yönetim kurulu başkanı Musa Ertaş ise Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederken fabrikada yapılan ve bundan sonra yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.